Dr. Maja Andrič

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 434
maja.andric@zrc-sazu.si

Mateja Belak

višja strokovnoraziskovalna asistentka
+386 (0)1 47 06 384
mateja@zrc-sazu.si

Tina Berden

asistentka (mlada raziskovalka)
+386 (0)1 47 06 400
tina.berden@zrc-sazu.si

Dr. Dragan Božič

znanstveni svetnik
(01) 47 06 396
dragan.bozic@zrc-sazu.si

Andreja Dolenc Vičič

višja strokovnoraziskovalna asistentka
+386 (0)1 47 06 392
andreja.dolenc@zrc-sazu.si

Dr. Lucija Grahek

asistentka z doktoratom
+386 (0)1 47 06 400
lucija.grahek@zrc-sazu.si

Dr. Jana Horvat

znanstvena svetnica
+386 (0)1 47 06 386
jana.horvat@zrc-sazu.si

Maja Jevnikar

tajnica inštituta
+386 (0)1 47 06 380
maja.jevnikar@zrc-sazu.si

Tamara Korošec

samostojna strokovna delavka
+386 (01) 47-06-435

Lucija Lavrenčič

samostojna strokovna sodelavka
+386 (0)1 47 06 391
lucija@zrc-sazu.si

Dr. Elena Leghissa

asistentka
+386 (0) 1 4706 394
elena.leghissa@zrc-sazu.si

Dr. Zvezdana Modrijan

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 390
zvezda@zrc-sazu.si

Dr. Primož Pavlin

znanstveni sodelavec
+386 (0)1 47 06 382
primoz.pavlin@zrc-sazu.si

Dddr. Andrej Pleterski

znanstveni svetnik
+386 (0)1 47 06 388
pleterski@zrc-sazu.si

Dr. Anja Ragolič

asistentka z doktoratom
+386 (0)1 47 06 385
anja.ragolic@zrc-sazu.si

Jernej Rihter

asistent
+386 (0)1 47 06 377
jernej.rihter@zrc-sazu.si

Dr. Marjeta Šašel Kos

znanstvena svetnica
+386 (0)1 47 06 383
mkos@zrc-sazu.si

Dr. Benjamin Štular

višji znanstveni sodelavec
+386 (0)1 47 06 387
bstular@zrc-sazu.si

Dr. Snežana Tecco Hvala

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 393
tecco@zrc-sazu.si

Dr. Tjaša Tolar

znanstvena sodelavka
+386 (0)1 47 06 456
tjasa.tolar@zrc-sazu.si

Dr. Borut Toškan

višji znanstveni sodelavec
+386 (0)1 47 06 398
borut.toskan@zrc-sazu.si

Dr. Matija Turk

asistent z doktoratom
+386 (0)1 47 06 389
matija.turk@zrc-sazu.si

Drago Valoh

tehnik
+386 (0)1 47 06 395
tin@zrc-sazu.si

Dr. Anton Velušček

znanstveni svetnik, predstojnik inštituta
+386 (0) 47 06 399
anton.veluscek@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Slavko Ciglenečki

znanstveni svetnik

Janez Dirjec

višji strokovnoraziskovalni assistant

Dr. Janez Dular

znanstveni svetnik

Dr. Ivan Turk

zanstveni svetnik